ANTICELULITOVÁ MASÁŽ, TERMÁLNÍ OŠETŘENÍ 

Trápí Vás celulitida a nevíte si s ní rady ? Chcete znát efektivní a okamžité řešení problému zvaného CELULITIDA ? Unikátní lázeňská formující anti-celulitidní kúra, která opravdu funguje. Nejoblíbenější výrobek mezi ženami trpícími Celulitidou. Toto termální bahno na celulitidu je certifkovaným lázeňským produktem řady Sillene z lázní TERME DI CHIANCIANO. Tato lázeňská kosmetika je založená na minerálním základu posvátných léčivých termálních pramenů nacházejících se v lázeňské a termální oblasti Chianciano v Toskánsku, s ojedinělým složením minerálních vod bohatých na složky rostlinných planktonů a minerálních solí. TERMICKÉ BAHNO SILLENE od italské firmy EUDERMIC – je unikátní lázeňská bahenní kúra, která již po 20 minutách aplikace zajistí VIDITELNÝ a MĚŘITELNÝ EFEKT ! Pro nejlepší účinek je vhodné bahenní kúru (zábal) 8-10x opakovat s odstupem několika dní.

Několik zásad v boji proti celulitě:
  • vyvarovat se špatných stravovacích návyků /cukr, dortíky,čokolády,uzeniny,chipsy,instanční a konzervované potraviny,bílé pečivo, majonézy,tučná masa a omáčky, nedostatatečný příjem vhodných tekutin/kouření, pití kávy a alkoholu,
  • nedostatek pohybu,stres,nadváha,těsné oblečení.
Souhrn účinků termálního bahna:zvýšení krevního oběhu,zlepšení žilního cyklu,aktivace buněčných funkcí jader,úbytek celulity,úbytek obvodu,léčba artróz,bolestivosti kloubů, zad a spastických svalů,pomáhá při prevenci a léčbě akné,silné detoxikační účinky.


Copyright © 2011, www.jaroslavajandova.cz - všechna práva vyhrazena