CANDELLA MASÁŽ - masáž svíčkou GUERGI®


Candella massage neboli masáž svíčkou Guergi® je relaxační metoda, která se dostává do popředí zájmu.  Harmonizující masáž zahřátým vonným olejem svíčky Guergi® s vůní jižní Francie odkud pochází, ve vás vyvolává příjemný pocit pohody a uvolnění s romantickými vzpomínkami. Je nástrojem originální relaxační metody, která spočívá v masáži těla zahřátým olejem z této speciální svíčky. Vyhledávají ji klienti, kteří si chtějí dopřát nevšední relaxační zážitek.  a její tlumené světlo vyvolává příjemný pocit pohody a uvolnění.

Učinky:

    Odstranění napětí
    Odstranění stresu
    Uvolnění svalů
    Napomáhá při kloubních problémech
    Hydratuje pokožku a dodává jí minerální látky
    Snižuje hyperaktivitu
    Zrychluje metabolismus
    Je vhodná pro alergiky a lidi s ekzémem a lupénkou

Kontraindikace:

    Nádorová onemocnění
    Horečnaté stavy
    Alergie na teplo
    Otevřená poranění

Candella massage se provádí speciální masážní svíčkou. Po zapálení svíčky se vosková hmota během cca 10 minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Vlažný olej se aplikuje dlaněmi na tělo a jemně se vmasíruje do pokožky. Výsledný efekt je okamžitě viditelný: pleť je jemná a vyživená. Během masáže svíčkou se uvolňují vonné látky, které působí na všechny smysly a umocňují pocit relaxace. Látky obsažené v masážní svíčce působí hluboko do podkoží a i na vnitřní orgány. Masáž je zakončena zábalem.
Celková délka masáže je 60 minut včetně zábalu. Poté cca 20-30 minut můžete relaxovat a poskytnout volnost myšlenkám a vzpomínkám na romantické zážitky, které ve vás masáž vyvolá.
Vzhledem k účinkům masáže budete zřejmě malátní a ospalí. Proto je dobré si zvolit takový čas, kdy můžete po zbytek dne využít klidový režim.

Masážní svíčka Guergi®
je parfemovanou svíčkou s přírodním voskem a esenciálními oleji.  Její čistě přírodní složení (směs sójového a kokosového oleje, včelí vosk, přírodní parfémy a éterické oleje) a kvalita použitých ingrediencí jsou ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž, relaxaci ke zjemnění a ozdravění pokožky těla i obličeje. Masážní svíčku můžete použít také pro navození intimní pohody ve dvou. Hypoalergenní složení svíčky má skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky.

Masážní svíčky Guergi jsou k dispozici v těchto variantách:

    Čokoládová – vyhlazuje pokožku, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly.
    Karamelová – je ideální pro celkovou obnovu energie.
    Vanilková – působí antidepresivně, uklidňuje a zjemňuje pokožku.
    Jasmínová – má výrazný relaxační účinek s liftingovým efektem, regeneruje suchou pokožku.
    Japonský lotos – má výrazné antioxidační a omlazující účinky.
Copyright © 2011, www.jaroslavajandova.cz - všechna práva vyhrazena