TĚLOVÉ SVÍCE TÁDÉ

Tělové svíce,léčebné svíce,terapeutické svíce, ale taky třeba magické svíce. Již starodávné národy přišly na to, že pokud v těle nastane nemoc nebo bolest, svědčí to o špatném toku životní energie. Bez energie se hmota (tělo) stává neživá. Již tehdy se začínají k odstranění blokací v těle používat první, primitivní tělové svíce. Nejdříve se začínají vyrábět z kůry stromů nebo bylin tišících bolest. Teprve později se takto vyrobené svíce noří do včelího vosku, čímž se docílí pomalejšího hoření a tím i účinnějšího působení.
  • Svíčkování se tedy řadí svým původem mezi orientální léčebné procedury. Svíce představují účinnou prevenci i rychlou pomoc při mnoha obtížích. Jejich použití je návratem k přírodní terapii .
  • Svíčky TÁDÉ, které se na ni používají, se vyrábí ručně, podle starých receptur a to ze směsi včelího vosku, medu, přírodní tkaniny a léčivých bylin (jako jsou šalvěj, skořice, levandule, heřmánek, máta, eukalyptus, tymián, rozmarýn…) a neodmyslitelnou složkou je přidaná kurkuma, která má výrazné, protizánětlivé účinky a dodává svíčce žluté zabarvení.
  • Terapie je založena na principu komínového efektu, vytahuje nepotřebné usazeniny z těla nebo uší do svíce. Samotné svíce jsou duté, nemají knot a délka svíčky je cca 22 cm. Proces hoření je u každé osoby individulní, většinou trvá 15 – 20 minut.

Princip svíčkování:          
Trychtýřovitě zavinuté plátno namočené do včelího vosku umožňuje vytvoření komínového efektu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný i zaschnutý maz a vytvořený komínový efekt ho pod tlakem „vysaje“ na stěnu svíčky. Tím se uvolní vzniklá blokace v toku životní energie.
Svíčka na sebe naváže škodlivé látky a tak funguje na principu podobném jako antioxidanty (škodliviny se např. v podobě bakteriálních sloučenin usazují na vnitřních stěnách svíce). Rovněž se špatné látky dostávají z těla ven uvolněnými energetickými drahami a tím je nastartován samoléčebný ozdravný proces. Svíčka "Tádé" odstaňuje z organismu negativní bloky, uvolňuje cestu k odplavení toxických látek, zlepšuje lidskou psychiku - člověk se cítí duševně vyrovnanější a mentálně stabilnější. Někdy mívá očistný proces turbulentní průběh a u ošetřovaného se mohou dostavit nepříjemné pocity...bývá to v případě vydatné toxické zátěže organismu.

Kontraindikace:                                                                  
Svíčku "Tádé" přikládáme kdekoli, kromě oblasti srdce, temene hlavy, na sliznice a otevřené rány!
Terapie se neprovádí: u dětí do šesti let, při čerstvé perforaci bubínku nebo zánětu ušní dutiny, u alergiků na včelí produkty nebo obsažené komponenty.


Copyright © 2011, www.jaroslavajandova.cz - všechna práva vyhrazena